Mulla müük - kvaliteetne muld

Puiduhake.com OÜ on spetsialiseerunud mulla müügile ning pakub kvaliteetset ja looduslikku sõelutud metsamulda. Meie tootevalikusse kuulub huumuserikas muld, mis on saadud metsatööde käigus kändude vahelt sõelumisel.

Mulla kasutusvõimalused

Puiduhake.com OÜ sõelutud metsamuld sobib kasutamiseks mitmesugustel eesmärkidel:

 • Istutusmullana: Sõelutud muld on ideaalne kasutamiseks istutusmullana, kuna see tagab taimedele hea kasvukeskkonna.
 • Peenardes: Meie metsamuld sobib suurepäraselt peenarde rajamiseks ja hooldamiseks.
 • Aia kujundamiseks: Aia kujundamisel saate kasutada meie rammusat metsamulda, et luua ilusaid ja elujõulisi haljasalasid.
 • Ebatasaste pinnaste täitmiseks: Sõelutud muld aitab teil ebatasaseid pindu täita ja tasandada, et luua ühtlane ja korras aed.

Mulla müük, transport ja kättetoimetamine

Puiduhake.com OÜ pakub mulla transporditeenust, et tagada teile mugav ja kiire kohaletoimetamine. Meil on võimalik transportida mulda väikeveokiga, mis pääseb kitsastesse tingimustesse, või suure multiliftveokiga, mis võimaldab mulda tarnida nii puistena kui ka big-bag kotis.

Küsige pakkumist meie mulla müügi kohta

Mulla hind sõltub paljudest teguritest ja kui olete huvitatud meie mulla hankimisest, võtke meiega julgesti ühendust ja küsige pakkumist. Meie eesmärk on pakkuda parimat mullalahendust teie vajadustele ning aidata teil saavutada soovitud tulemusi oma aiaprojektides.

Puiduhake.com OÜ on Viimsis asuv ettevõte, mis on pühendunud pakkuma kvaliteetseid tooteid ja teenuseid. Peale mulla müügi pakume ka hakkepuidu tootmist ning oleme sektoris tuntud kui usaldusväärne ja professionaalne partner. Valides meie mulla, saate kindel olla, et teie aiatööd saavad tehtud parima võimaliku materjaliga.

Võtke meiega ühendust mulla hankimise küsimustes

Kui teil on küsimusi meie teenuse kohta või soovite saada personaalset pakkumist, võtke meiega ühendust. Meie kogenud meeskond on valmis teid nõustama ja aitama teil leida parima lahenduse oma aiaprojektide jaoks.

Kasutage Puiduhake.com OÜ teenuseid kvaliteetse sõelutud mulla hankimisel ning andke oma aiale parim võimalik alus kasvamiseks ja arenguks.

  Nimi

  E-mail

  Telefon

  Teade

  Tutvu meie teiste teenustega

  Küsi hinnapakkkumist