Kändude juurimine

Kändude juurimine

Kui soovid metsastunud või võsastunud maa sihtotstarvet muuta hoonestamiseks, haljastamise eesmärgil või põllumajanduslikul eesmärgil kasutama hakkamiseks, siis tuleb pärast puude eemaldamist kännud juurida.

Kasutame kändude juurimiseks spetsiaalselt selleks tööks valmistatud kaeveharke, millega saab kännud puhtamalt pinnasest kätte.

Käitlemisel on oluline kändude puhtus, kuna käitluspaigad mõõdavad või kaaluvad  ja hinnastavad kändude hulka mahu järgi, siis on oluline kogus minimaliseerida. Känude käitlumisel on meile abiks meie hea koostööpartner Puidukäitlus.

Muld on tihe ja raske ning seda ei ole mõistlik transportida raha eest käitluspaika.

Hargiga kändude juurimine

Hargiga juurides saab pinnajuured paremimni kätte ja purustada, kuna paljud puud on juurevõrselised, siis purustatud pinnajuured ei hakka kasvatama uusi võrseid, seega on hilisem pinnase hooldamine lihtsam.

Kasutame 14 – 22 tonniseid ekskavaatoreid, vastavalt objekti eripärale saame olla paindlikud, kuna omame erinevaid ekskavaatoreid.

Tänu roomikekskavaatorile saame kände juurida iga ilmaga ja ka pehmemal pinnasel. 

Lisaks kasutame metsaveo traktorit ja multilift konteineriga varustatud veoautot, millega saame pakkuda kändude äravedu ning utiliseerimist, milleks omame jäätmeluba.

Kändude transport

Lisaks teostame okste vedu ja kändude vedu.

Hinnapakkumiseks võta meiega ühendust

  Nimi

  E-mail

  Telefon

  Teade

  meie tehtud tööd

  Tutvu meie teiste teenustega

  Küsi hinnapakkkumist