HAKKEPUIT - MÜÜK, TOOTMINE, TRANSPORT

Puiduhake.com OÜ on spetsialiseerunud hakkepuidu müügile ja tootmisele, pakkudes keskkonnasäästlikke lahendusi nii aia- kui tööstusotstarbeks.

Hakkepuidu tootmine – keskkonnasõbralik ja efektiivne

Hakkepuidu tootmine on keskkonnasäästlik tegevus, kuna toormaterjalina kasutatakse kraavipervedel kasvavat võsa, raiejääke, puidust ehitusjäätmeid ning kände. Võsalõikus, kraavide ja teeäärte puhastamine, raiejäätmete kogumine ja metsa hooldamine muudab looduse üldist ilmet ning majandamise lihtsamaks ja odavamaks.

Hakkepuidu masinad ja tootmisprotsess

Hakkepuidu tootmiseks kasutatakse spetsiaalseid puiduhakkureid, mille tootmisvõimsus ulatub kuni 200 m3 valmistoodangut tunnis. Hakitav materjal peab paiknema kõva pinnasega laoplatsil, ligipääs peab olema tagatud raskeveokitele sobivate teedega ning hakkurile ja hakkeveokile peab olema tagatud piisav manööverdamise võimalus.

Hakkepuidu müük – mitmekülgsed kasutusvõimalused

Hakkepuidu müük Puiduhake.com OÜ-st pakub erinevaid kasutusvõimalusi:

  • Terviseradadel
  • Peenardes (dekoratiivne hakkepuit)
  • Puitlaastplaatide tootmises
  • Biokütusena

Dekoratiivne hakkepuit

Üks populaarne viis hakkepuidu väärindamiseks on selle kasutamine dekoratiivse materjalina, mis sobib nii aedadesse kui ka avalikesse kohtadesse.

Hakkepuidu koguse mõõtmine ja kvaliteedikontroll

Puiduhakke koguse mõõtmine toimub lõpptoodangu väljatuleku kaudu. 

Hakkimise minimaalseks koguseks on 90 m3 (ligikaudu 1 hakkeveoki koorem). Energiapuidu lõikamisel, väljaveol ja ladustamisel on oluline jälgida, et puit ei sisaldaks: mulda, kive, juurtega välja tõmmatud võsatüvesid, metalli, betooni või asfalti, plastikut või klaasi jms. Nimetatud osade sisaldumine hakitavas puidus vähendab oluliselt hakkepuidu kvaliteeti ja hinda ning võib halvimal juhul tekitada suuri kahjustusi hakkurile. Hakkepuidu hind sõltub asukohast (veose kaugusest laoplatsile või katlamajani), puidu kvaliteedist, töötlemistingimustest ja mahust.

Hakkepuidu müük – keskendudes hinnale ja kvaliteedile

Puiduhake.com OÜ pakub hakkepuidu müüki, pidades silmas mitmeid aspekte.

Hind ja kvaliteet sõltuvad erinevatest faktoritest

Hakkepuidu müügihind Puiduhake.com OÜ-s arvestab erinevaid tegureid, nagu asukoht (transpordi kaugus laoplatsile või katlamajja), puidu kvaliteet, töötlemise tingimused ja kogus. Meie eesmärk on pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet, et saavutada rahulolevaid kliente ja jätkusuutlikke äritavasid.

Hakkepuidu müük ja tootmine – keskkonnasäästlik ja usaldusväärne partner

Puiduhake.com OÜ on oma ala ekspert, pakkudes keskkonnasõbralikke ja efektiivseid lahendusi hakkepuidu müügi ja tootmise valdkonnas. Meie kogenud meeskond tagab kvaliteetse toote ning professionaalse lähenemise igale projektile.

Võtke meiega ühendust hakkepuidu müügi ja tootmise osas

Kui teil on küsimusi meie hakkepuidu müügi ja tootmise teenuste kohta või soovite saada personaalset pakkumist, võtke meiega ühendust. Meie spetsialistid on valmis teid nõustama ja aitama teil leida parima lahenduse oma vajadustele.

Pöörduge Puiduhake.com OÜ poole usaldusväärse ja keskkonnasõbraliku hakkepuidu müügi ning tootmise partnerina. Me aitame teil leida parima lahenduse, et tagada teie projektide edukus ja jätkusuutlikkus.

Tutvu meie teiste teenustega

Küsi hinnapakkkumist