Pinnasetööd, kaevetööd

Kaeve ja pinnasetööd - kaevamistööd, pinnase sõelumine, juurimised, maapinna plkaneerimine.

Pinnasetööd

pinnasetööde teenuste valik Puiduhake.com OÜ-st

Pinnasetööd on oluline ehitustööde kategooria, mis leiab aset ehitusprojekti algfaasis, et luua sobivad alused tulevasele ehitistegevusele.. Need tööd hõlmavad tavaliselt mulla, liiva, kruusa või muu materjali eemaldamist, teisaldamist või paigaldamist, kändude juurimist, võsalõikust, ohtlike puude langetamist, okste ja kändude äravedu, et ette valmistada ehitusplatsi või luua vajalikud tingimused infrastruktuuri nagu teede, sildade, hoonete jne ehitamiseks.

Need tegevused ei ole mitte ainult olulised, vaid hädavajalikud, et tagada ehitusprojekti ohutus ja vastupidavus pikas perspektiivis. Kui pinnasetööd teostatakse ebaõigesti või kiirustades, võib see kaasa tuua mitmeid tõsiseid probleeme. Näiteks võib ehitiste vajumine, teede lagunemine või isegi ootamatud ja ohtlikud maalihked olla tagajärjeks puudulikule pinnasetöödele.

Paindlik ja tõhus kaeve ja pinnasetööde lahendus

Meie kogenud meeskond kasutab erineva suurusega ekskavaatoreid (4, 14, 22 tonni), mis võimaldab meil teostada erinevaid pinnasetöid, sealhulgas:

 • kaevamistööd
 • pinnase sõelumine
 • pinnase või mulla sõelumine objektil
 • juurimised spetsiaalse hargiga, et saada võimalikult puhtaid kände
 • giljotiiniga võsa ja puude lõikus
 • materjali sorteerimine haaratsiga
 • pinnase koorimine
 • trasside ja kraavide kaevamine
 • maapinna täitmine
 • maapinna tihendamine
 • ekskavaatori teenused

Efektiivsus ja kokkuhoid

Ühe masinaga tööorganeid vahetades saab teha ära kogu töö, mis ehitusel vaja, tänu sellele saab tellija märgatava kokkuhoiu treilerkulude pealt. Tööd teostatakse objektilt vahepeal lahkumata.

Meil on uusim tehnoloogia ja kogenud meeskond

Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus maastikukujundamis- ja planeerimistööde valdkonnas, kasutades uusi ja korralikke masinaid. Lisaks on meie masinad varustatud GPS-seadmetega, mis võimaldab meil jälgida tööaega ja geoalasid objektil.

Kaevetööde teenuste pakkumine erinevatele sektoritele

Pakume oma teenuseid erinevatele sektoritele, sealhulgas ehitus-, infrastruktuuri-, keskkonna- ja maastikuarhitektuuriprojektidele. Oleme valmis aitama nii era- kui ka avaliku sektori klientidel oma pinnasetööde vajadusi täita. 

Võtke meiega ühendust, et arutada oma projekti vajadusi ja saada asjatundlikku nõu meie kogenud spetsialistidelt. Puiduhake.com OÜ on valmis pakkuma kvaliteetset ja usaldusväärset maastikukujundamis- ja planeerimistööde teenust, mis vastab teie ootustele ja vajadustele.

Puiduhake.com OÜ pakub erinevaid pinnasetööde teenuseid, nagu väljakaeved, kändude juurimine, maapinna planeerimine, mulla sõelumine objektil, lammutustööd, trasside ja kraavide kaevamine ning teisi pinnasega seotud töid.

Saada päring oma kaevetööde sooviga

Kirjeldage võimalusel millised lisa kaeve ja pinnasetööd vajavad teostamist. Näiteks: kaevetööd, pinnase sõelumistööd, kändude juurimine, jne.

  Nimi

  E-mail

  Telefon

  Teade

  Pinnasetööd

  Puiduhake.com OÜ poolt teostatud pinnasetööd:

  Küsi hinnapakkkumist