Pinnasetööd Puiduhake.com OÜ-st - usaldusväärne ja kvaliteetne teenus

Kaeve ja pinnasetööd - kaevamistööd, pinnase sõelumine, juurimised, maapinna plkaneerimine.

Pinnasetööd

Teenuste pinnasetööd valik Puiduhake.com OÜ-st

Puiduhake.com OÜ pakub erinevaid pinnasetööde teenuseid, nagu väljakaeved, kändude juurimine, maapinna planeerimine, mulla sõelumine objektil, lammutustööd, trasside ja kraavide kaevamine ning teisi pinnasega seotud töid.

Paindlik ja tõhus kaeve ja pinnasetööde lahendus

Meie kogenud meeskond kasutab erineva suurusega ekskavaatoreid (4, 14, 22 tonni), mis võimaldab meil teostada erinevaid pinnasetöid, sealhulgas:

 • kaevamistööd
 • pinnase sõelumine
 • pinnase või mulla sõelumine objektil
 • juurimised spetsiaalse hargiga, et saada võimalikult puhtaid kände
 • giljotiiniga võsa ja puude lõikus
 • materjali sorteerimine haaratsiga

Efektiivsus ja kokkuhoid

Puiduhake.com OÜ ühe masinaga tööorganeid vahetades saab teha ära kogu töö, mis ehitusel vaja, tänu sellele saab tellija märgatava kokkuhoiu treilerkulude pealt. Pinnasetööd teostatakse objektilt vahepeal lahkumata.

Uusim tehnoloogia ja kogenud meeskond

Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus pinnasetööde valdkonnas, kasutades uusi ja korralikke masinaid. Lisaks on meie masinad varustatud GPS-seadmetega, mis võimaldab meil jälgida tööaega ja geoalasid objektil.

Kaevetööde teenuste pakkumine erinevatele sektoritele

Puiduhake.com OÜ pakub kaeve ja pinnasetööde teenuseid erinevatele sektoritele, sealhulgas ehitus-, infrastruktuuri-, keskkonna- ja maastikuarhitektuuriprojektidele. Oleme valmis aitama nii era- kui ka avaliku sektori klientidel oma pinnasetööde vajadusi täita.

Võtke meiega ühendust, et arutada oma pinnasetööde projekti vajadusi ja saada asjatundlikku nõu meie kogenud spetsialistidelt. Puiduhake.com OÜ on valmis pakkuma kvaliteetset ja usaldusväärset kaeve ja pinnasetööde teenust, mis vastab teie ootustele ja vajadustele.

Saada päring oma kaevetööde sooviga

Kirjeldage võimalusel millised lisa kaeve ja pinnasetööd vajavad teostamist. Näiteks: kaevetööd, pinnase sõelumistööd, kändude juurimine, jne.

  Nimi

  E-mail

  Telefon

  Teade

  Pinnasetööd

  Puiduhake.com OÜ poolt teostatud tööd:

  Tutvu meie teiste teenustega

  Küsi hinnapakkkumist